15. Onkobieg Razem po zdrowie zbliża się wielkimi krokami. Prace przygotowawcze idą pełną parą, bo do jubileuszowego startu pozostało 2 miesiące.

Choć lista zarejestrowanych na bieg uczestników codziennie się powiększa to duża cześć Polaków korzysta z uroków okresu wakacyjnego i jest w rozjazdach. Aby każdy mógł mieć ten przywilej i na spokojnie mógł zapisać się na Onkobieg, postanowiliśmy przedłużyć możliwość zapisów. Od dziś, rejestrować można się do końca lipca lub wyczerpania pakietów, niezmiennie poprzez stronę www.onkobieg.pl Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dołączyć do biegu można na www.onkobieg.pl

Wchodząc na stronę, każdy będzie miał do wybory jeden z dwóch biegów – stacjonarny – przy Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, i wirtualny – w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Nieważne jaką opcję wybierzesz - każda jest dobra. Bo biorąc udział w Onkobiegu dbasz o własne zdrowie i pomagasz pacjentom przejść przez chorobę nowotworową.

Dzięki opłacie startowej każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, w którym m.in. są koszulka i medal. Każda kwota „ponad” a także środki od partnerów wydarzenia zostaną przeznaczone na rehabilitację, leki, protezy, dojazdy do referencyjnych klinik a także działania edukacyjne prowadzone przez Stowarzyszenie Sarcoma. To, co należy też podkreślić to to, że Onkobieg to także wspaniała forma spędzenia czasu z ważnymi dla nas ludźmi. To połączenie przyjemnego z pożytecznym - ruch, radość z okazanego wsparci a i zadbanie o własne zdrowie. Dołącz do nas i pobiegniejmy #RazemPoZdrowie!

 

Kiedy? 11 września 2022 r. (niedziela)

O której? O 11:00 Rozgrzewka o 10:45

Gdzie? Przy Narodowym Instytucie Onkologii 

 

W biegu wirtualnym sam decydujesz o godzinie startu i tarsie jaką pokonasz. 

Daj się tego dnia zobaczyć gdziekolwiek będziesz i wrzuć do social miediów swoje zdjecie z hashtagiem #Onkobieg!

 

#RazemPOZdrowie!