W piątek, 5 listopada 2021 r. mieliśmy przyjemnosc być na Gali Nagród "Jaskółki Nadziei" i Jubileuszu 10. lecia "Głosu Pacjenta Onkologicznego". Wieczór poprzedzony był IX Forum Pacjentów Onkologicznych, w którym wzieli udział znakomici prelegenci, co przełożyło sie na dzień pełen wartościowej wiedzy merytorycznej. Forum zatytułowane było "Onkologia - strategia zmian". Organizatorem wydarzeia od lat jest Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych. 

Piątkowy wieczór miał natomiast dużo bardziej uroczysty charakter, bo odbyła się wspomniana już Gala Nagród "Jaskółki Nadziei", podczas ktorej wręczone zostały nagrody w trzech kategoriach: Pacjnet niosący nadzięję, Lider Organizacji Pacjenckiej a także Projekt/Kampania społeczna. 

 

 

Z ogromną radością odebraliśmy nagrodę główną za projekt "Onkobieg - Razem p zdrowie!" w kategorii Projekt/Kampania społeczna. Nagrodę, podczas uroczystej Gali odebrł Zarząd Stowarzyszenia - Kamil Dolecki, Prezes Stowarzyszenia i Szymon Bubiłek, Członek Zarządu.  

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, które jest dla nas motywacjądo pracy i dużym ukłonem w stronę wszystkich Onkobiegaczy, którzy współtworza z nami to wydarzenie. Nie zatrzymujemy się i biegniemy dalej - #RazemPoZdrowie!