Onkobieg – Razem po zdrowie! Czternasty raz pobiegniemy dla zdrowia  i wsparcia pacjentów onkologicznych

 

Pytania o tegoroczny Onkobieg pewnie już nie raz sobie zadawaliście, zresztą… podobnie jak my. Wszyscy jesteśmy stęsknieni za czasami, kiedy tłumnie gromadziliśmy się pod Instytutem Onkologii, by poczuć atmosferę nie tyle rywalizacji co zabawy i wzajemnego wsparcia. Kto pamięta uśmiechnięte twarze pacjentów machających do nas z okien swoich szpitalnych sal? Czyż to nie wzrusza?

Bardzo chcielibyśmy powrócić do tamtych czasów. Jednak koronawirus i trudne czasy związane z pandemią nie odpuszczają i pozostawiają nas w ciągłej niepewności. Ale tacy już jesteśmy, że my też nie damy się tak łatwo.

 

Właśnie rozpoczęliśmy przygotowania do 14 Onkobiegu – Razem po zdrowie! który odbędzie się 12 września 2021 roku.

 

W 2020 roku ze względu na pandemię bieg odbył się w formule wirtualnej, w ramach której uczestnicy z całej Polski i nie tylko, mogli pobiec w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i tym samym wesprzeć i okazać solidarność z pacjentami chorymi onkologicznie.

W tym roku będzie podobnie. Każdy uczestnik, który zapisze się na 14 Onkobieg sam będzie mógł wybrać sobie trasę, którą pobiegnie. Całe wydarzenie będziemy relacjonować on line, podczas którego m.in. będziemy dopingować wszystkich biegaczy, ale tez będziemy mówić o tematach ważnych dla zdrowia.

 

Już niebawem podamy termin, kiedy otworzymy zapisy, a póki co, chętne firmy do współpracy zapraszamy do kontaktu: https://onkobieg.pl/wspieraj/wspolpraca-z-biznesem