Podczas rejestracji prowadzonej na stronie www.onkobieg.pl na 13 Onkobieg zapisało się 1500 osób!

 

Podejmując decyzję o otwarciu zapisów, a jeszcze wcześniej o organizacji 13 Onkobiegu nie byliśmy pewni jak nowa formuła zostanie przyjęta przez społeczność. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest trudna dla nas wszystkich. Ciągła niepewność i dynamicznie zmieniające się obostrzenia, pozostawiała nasze plany w ciągłej niepewności. Jednak stosując się do wszystkich przepisów podjęliśmy decyzje, że Onkobieg działający nieprzerwalnie od 12 lat musi odbyć się i w tym roku. Przecież pacjenci onkologiczni nie mają przerw  w chorowaniu, i że nasze wsparcie - szczególnie w tym czasie, jest szalenie ważne.

Zapisy na 13 Onkobieg rozpoczęły się 20 czerwca 2020r. i zakończyły się 31 lipca. Przez cały ten czas, dawaliście nam znać, że Onkobieg to impreza wpisana w kalendarz wielu z was, i że będziecie z nami i tym razem. Dziękujemy!!

Na 13 Onkobieg zapisało się 1500 osób! Każde jedno zgłoszenie ogromne cieszy, bo to oznacza, że los pacjentów onkologicznych nie jest obojętny. Cieszy po stokroć, kiedy po zdrowie pobiegnie aż tylu!

 

Przypominamy, że  13 września 2020 r. to Ty decydujesz z jakiego miejsca wystartujesz - ulubiona ścieżka w lesie, w parku czy też bieżnia na pobliskim stadionie - Twój wybór!  Ważne, aby zadeklarowaną liczbę kilometrów pokonać w ciągu 60 min między 7:00 a 13:00.

Wrzuć  zdjęcie z trasy z hasztagiem #Onkobieg na Facebook i/lub Instagram i daj się zobaczyć!
 

#RazemPoZdrowie #biegamiwspieram