Zapisy na 13. Onkobieg przedłużone!

Do 31 lipca mają czas wszyscy spóźnialscy i niezdecydowani, aby zapisać się na Onkobieg, i móc wystartować z dowolnego miejsca w Polsce pomagając tym samym pacjentom w trakcie terapii onkologicznej.

Zapisz się na: www.onkobieg.pl

Choć idea ta sama to forma nieco inna. 13 września 2020 r. po raz 13 wszyscy pobiegną po zdrowie w Onkobiegu. Ale nie pod Centrum Onkologii, a w dowolnym miejscu w Polsce. To uczestnik wybiera trasę i miejsce, w którym pokona zadeklarowany przez siebie dystans. Ważne, aby swoje kilometry zdobył między 7:00 a 13:00 w niedzielę 13 września 2020r. i „połączył się” z nami, wrzucając swoje zdjęcie na Facebooka i/lub Instagram z hasztagiem #Onkobieg.

Organizatorzy zapowiadają także transmisję on-line ze studia z Warszawy, w którym prowadzone będą rozmowy ze specjalistami i pacjentami. Będzie również grupa reprezentująca bieg przy Instytucie Onkologii składająca się z ok. 50 uczestników, którzy w ciągu godziny wspólnie pokonają trasę wyznaczoną na terenie Instytutu, realizując tyle okrążeń, ile są w stanie.