Co z Onkobiegiem w tym roku?

Zapisy odbęda się na przełomie czerwca i lipca! Pobiec będzie można z dowolnego miejsca w Polsce.

Rok 2020 przygotował dla nas wiele niespodzianek, nie zawsze tych dobrych, jak np. pandemia, która trwa w Polsce od połowy marca. Wiele obostrzeń, którym przyszło nam się podporządkować… To postawiło 13.Onkobieg pod wielkim znakiem zapytania, bo jak zorganizować wydarzenie, w którym w poprzednim roku wzięło udział ponad 2 tys. osób, a w momencie kiedy czas zacząć przygotowania słyszymy, że nie możemy się gromadzić i należy zostać w domach? Jeszcze nie wiedzieliśmy jak, ale pewni byliśmy, że 13.Onkobieg musi się odbyć! Pacjenci onkologiczni nie mają przerwy od chorowania i cały czas potrzebują naszego wsparcia. Nie możemy ich zawieść!

Jeśli więc zastanawialiście się czy w tym roku Onkobieg się odbędzie to rozwiewamy wszelkie wątpliwości i już dziś, śmiało możemy Was zaprosić na 13 Onkobieg Razem po zdrowie! Będzie to wydarzenie w nowej formule, w której pobiec będziecie mogli z dowolnego miejsca w Polsce!

W czasach, kiedy wiele granic jeszcze jest zamkniętych, my się otwieramy na nowe możliwości. 13 września 2020 r. będziemy na bieżąco nadawać z naszego centrum dowodzenia, w którym wiele będzie się działo.Zapraszamy Was do śledzenia naszych kanałów, na których na bieżąco będziemy informować o kolejnych krokach i odkrywać kolejne szczegóły wydarzenia.

Bądźcie z nami!