Harmonogram „11 Onkobiegu Razem po zdrowie! Warszawa 2018”:

11:00 - 12:30 - odbiór pakietów przez osoby, które zarejestrowały się on-line, rejestracja pierwszych 250 osób drogą tradycyjną, otwarcie miasteczka Onkobiegu - możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i atrakcje dla najmłodszych uczestników) oraz Dj Bert na scenie,

12:15 - 13:00 - na scenie Zespół Medicover Band,

13:00 - 13:30 - oficjalne otwarcie przez organizatorów i rozgrzewka,

13:30 - 14:40 - rozpoczęcie godzinnego biegu,

14:40 - 15:00 - zakończenie biegu i podsumowanie przez organizatorów,

15:00 - 15:20 - na zakończenie ponownie zagra zespół Medicover Band.

OnkoBiegaczu Pamiętaj:

1. Jeżeli rejestrowałeś się Internetowo i chcesz odebrać pakiet to prosimy wydrukuj  wygenerowaną przez system kartę startową z Twoim numerem. Karta znajduje się w panelu użytkownika na www.onkobieg.pl
2.  Zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich uczestników. Biegasz szybko? Podczas biegu trzymaj się lewej strony. Spacerujesz? Podczas biegu trzymaj się prawej strony.

Co warto wiedzieć:

1. Wiemy o tym jak ważne jest zdrowie, dlatego podczas wydarzenia będzie można skorzystać z podstawowych badań  m.in. analiza składu ciała, pomiar ciśnienia tętniczego czy badanie smokerlyzerem. Oczywiście jest to namiastka badań profilaktycznych do których zachęcamy Ciebie i Twoich bliskich przez cały rok.

2. Za każde zdobyte przez Ciebie okrążenie partnerzy przekażą pomoc finansową na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki „SARCOMA” i działalność związaną z profilaktyką i diagnostyką nowotworową.

Dostosuj ubiór do warunków pogodowych:

1. Zgodnie z zapowiedzią Instututu Meterologii I Gospodarki Wodnej pogoda ma być:http://pogodynka.pl, ale jak Wszyscy wiemy tylko prawdziwi Górale potrafią przewidzieć warunki. Dlatego prosimy Cię, abyś przed wyjściem z domu spoglądał/a na prognozy i dostosował/a swój strój do warunków pogodowych.

Do zobaczenia!

Zespoł Onkobiegu i Stowarzyszenia SARCOMA